Licensed to Univ of Ill. Chicago/Masters
                                      HY-TEK's Meet Manager 11/10/2012 05:54 PM
                        IIT_Butler_at_UIC - 11/10/2012                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Illinois- Chicag-IL  'B'                 NT    1:48.67  
     1) Waszak, Melanie 20              2) Longlade, Andrea               
     3) Millin, Kelsey                  4) Gniatczyk, Emily B 21          
       27.96    30.90    25.97    23.84                                    
  2 University of Illinois- Chicag-IL  'A'                 NT    1:49.76  
     1) Jacobsen, Anne                  2) Pinkus, Monica 20              
     3) O'Neil, Devon                   4) Hare, Katherine                
       28.58    29.78    26.75    24.65                                    
  3 Butler University-IN  'A'                              NT    1:53.75  
     1) Ring, Kaitie E 20               2) Wagner, Amanda 19              
     3) Lambrecht, Lauren C 20          4) Scotti, Lauren E 20            
       29.51    31.20    27.84    25.20                                    
  4 Butler University-IN  'B'                              NT    1:58.80  
     1) Green, Emma 18                  2) Fidanze, Rosalie M 21          
     3) Rose, Cecilia 18                4) Daley, Serena 18               
       30.34    32.00    29.75    26.71                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Illinois- Chicag-IL  'A'                 NT    1:37.37  
     1) Errichiello, Peter              2) Amendola, Bryaden              
     3) Ishimaru, Kei                   4) Ostrowski, Sebastian           
       24.50    27.37    23.99    21.51                                    
  2 University of Illinois- Chicag-IL  'B'                 NT    1:37.49  
     1) Kuwahara, Ryota                 2) Ozog, Conor                    
     3) Mayfield, Sean                  4) Sivak, Brian                   
       30.80    22.63    22.97    21.09                                    
  3 Illinois Tech-IL  'A'                             1:44.08    1:40.32  
     1) Rosenfeld, Matthew              2) Grunden, Eric                  
     3) Bergh, Felipe                   4) Pruzansky, Yoni                
       26.15    27.27    24.92    21.98                                    
  4 Illinois Tech-IL  'B'                             1:58.87    1:48.52  
     1) Mohaimani, Arya                 2) Sommerfeld, Dan 20             
     3) Nyholm, Stefan                  4) Bafia, Billy                   
       28.28    31.16    26.06    23.02                                    
 -- University of Illinois- Chicag-IL  'C'                 NT         DQ  
     1) Mordach, John                   2) Demuth, Bentley 20             
     3) Jacobson, Joshua G              4) Gomez, Richard                 
       26.35    28.14    25.02    22.75                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weichelt, Caitie          20 Butler-IN                 NT   10:59.95  
      30.21   33.51   34.11   33.78   33.61   33.73   33.66   33.59
      33.17   33.01   32.73   33.09   32.94   32.89   33.17   32.80
      32.66   32.91   32.67   31.71                                
  2 Jacobsen, Anne               UIC-IL                    NT   11:08.04  
      30.58   33.25   33.65   33.44   33.72   33.86   33.77   33.79
      33.21   33.40   33.69   33.64   32.90   33.22   33.40   33.57
      33.67   34.06   33.95   33.27                                
  3 Miller, Elizabeth         18 Butler-IN                 NT   11:23.79  
      31.06   33.87   33.87   34.04   34.39   34.71   34.50   34.64
      34.50   34.80   34.91   34.88   34.07   34.95   34.80   34.36
      33.87   34.33   34.39   32.85                                
  4 Loveday, Emily               UIC-IL                    NT   11:34.46  
      33.46   34.80   34.54   34.65   34.82   34.35   34.61   34.64
      34.62   34.80   34.89   34.48   35.25   34.87   35.11   35.01
      35.39   35.24   35.05   33.88                                
  5 Frantz, Nicole               Illinois Tech-IL    11:57.75   11:46.70  
      30.89   33.92   34.93   34.20   34.88   35.49   36.13   35.66
      36.11   35.95   36.27   35.97   35.85   35.89   35.77   36.30
      35.65   36.87   35.72   34.25                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mordach, John                UIC-IL                    NT   10:02.99  
      27.06   29.51   30.10   30.53   30.47   30.31   29.96   30.47
      30.63   30.47   30.36   30.40   30.31   30.41   30.43   30.39
      30.34   30.62   30.63   29.59                                
  2 Gomez, Richard               UIC-IL                    NT   10:08.50  
      27.33   30.44   30.43   30.85   30.83   30.76   30.99   31.01
      30.59   31.09   31.15   30.39   30.62   29.90   30.13   30.64
      31.12   30.59   31.05   28.59                                
  3 Bodzay, Michael              Illinois Tech-IL    10:11.28   10:08.96  
      26.99   29.61   30.02   30.41   30.24   29.94   30.17   30.60
      30.74   31.15   30.69   30.57   31.17   31.52   31.21   31.26
      30.91   30.99   31.12   29.65                                
  4 Kuwahara, Ryota              UIC-IL                    NT   10:18.60  
      27.07   30.21   31.30   31.76   31.03   30.86   30.94   31.28
      31.27   30.59   29.88   32.45   32.54   31.84   31.68   31.24
      31.35   31.21   30.79   29.31                                
  5 Boldt, Kevin                 Illinois Tech-IL    10:30.56   10:20.13  
      27.63   30.32   31.19   30.94   30.98   31.43   31.25   31.35
      31.31   31.16   31.00   31.16   31.08   31.87   31.29   31.54
      31.50   31.37   31.42   30.34                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Veronica             UIC-IL                    NT    1:59.19  
      28.12   30.07   30.63   30.37                                
  2 O'Neil, Devon                UIC-IL                    NT    1:59.27  
      26.80   30.51   31.20   30.76                                
  3 Boebinger, Megan          20 Butler-IN                 NT    2:05.46  
      29.42   32.03   32.07   31.94                                
  4 Pardue, Sara                 UIC-IL                    NT    2:05.71  
      29.31   32.03   32.51   31.86                                
  5 Gibbons, Sarah            19 Butler-IN                 NT    2:06.48  
      28.68   32.00   32.72   33.08                                
  6 Engstrom, Hayden G        19 Butler-IN                 NT    2:12.00  
      30.44   34.16   34.61   32.79                                
  7 Maze, Abigail                Illinois Tech-IL     2:10.24    2:12.36  
      30.53   34.34   34.19   33.30                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pruzansky, Yoni              Illinois Tech-IL     1:49.31    1:46.90  
      24.96   26.65   27.48   27.81                                
  2 Zuniga, Rodolfo              UIC-IL                    NT    1:47.44  
      25.13   27.74   27.45   27.12                                
  3 Grobe, Christian             UIC-IL                    NT    1:47.61  
      25.07   27.34   27.87   27.33                                
  4 McClernon, Zach              UIC-IL                    NT    1:49.38  
      25.69   27.86   27.91   27.92                                
  5 Jacobson, Joshua G           UIC-IL                    NT    1:52.04  
      26.27   28.21   28.58   28.98                                
  6 Mohaimani, Arya              Illinois Tech-IL     1:52.52    1:53.59  
      25.98   28.51   29.08   30.02                                
  7 Dobben, Mike                 Illinois Tech-IL     1:56.36    2:02.62  
      27.07   30.68   32.46   32.41                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gniatczyk, Emily B        21 UIC-IL                    NT      24.55  
  2 Hare, Katherine              UIC-IL                    NT      25.29  
  3 Daley, Serena             18 Butler-IN                 NT      26.47  
  4 Gibbons, Abby             19 Butler-IN                 NT      26.54  
  5 Kopylova, Xenia              UIC-IL                    NT      27.29  
  6 Soberman, Rachel          19 Butler-IN                 NT      27.47  
  7 Behrens, Maria               Illinois Tech-IL       33.20      34.03  
 -- Kuhl, Adrianna            18 Butler-IN                 NT     X27.60  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mayfield, Sean               UIC-IL                    NT      21.86  
  2 Demuth, Bentley           20 UIC-IL                    NT      22.04  
  3 Ozog, Conor                  UIC-IL                    NT      23.08  
  4 Grieve, Tanner               Illinois Tech-IL       23.73      23.49  
  5 O'Rourke, Matt               Illinois Tech-IL       23.12      23.62  
  6 Maus, Dylan                  Illinois Tech-IL       24.08      23.86  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Millin, Kelsey               UIC-IL                    NT    2:12.80  
      29.66   33.18   40.32   29.64                                
  2 Pak, GiSun                   UIC-IL                    NT    2:17.06  
  3 Pinkus, Monica            20 UIC-IL                    NT    2:17.51  
      30.15   37.50   37.42   32.44                                
  4 Dewante, Aimee               Illinois Tech-IL     2:21.68    2:19.60  
      30.48   37.07   41.02   31.03                                
  5 Penkala, Alisa            20 UIC-IL                    NT    2:20.34  
      30.64   38.21   39.24   32.25                                
  6 Dvorchak, Allie           18 Butler-IN                 NT    2:22.02  
      30.25   36.41   42.99   32.37                                
  7 Sauber, Milly             18 Butler-IN                 NT    2:22.49  
      31.00   35.82   43.18   32.49                                
  8 Wright, Maggie            18 Butler-IN                 NT    2:28.21  
      30.97   39.19   44.08   33.97                                
 -- Fidanze, Rosalie M        21 Butler-IN                 NT   X2:21.20  
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Errichiello, Vincent M       UIC-IL                    NT    1:55.52  
      24.23   29.52   34.48   27.29                                
  2 Ishimaru, Kei                UIC-IL                    NT    1:58.01  
      25.72   30.52   34.85   26.92                                
  3 Almaraz, Ramiro              UIC-IL                    NT    1:58.27  
      25.54   30.02   34.80   27.91                                
  4 Grunden, Eric                Illinois Tech-IL          NT    1:59.89  
      25.52   30.30   34.48   29.59                                
  5 Bodzay, Michael              Illinois Tech-IL          NT    2:03.11  
      26.14   30.06   37.24   29.67                                
  6 Errichiello, Peter           UIC-IL                    NT    2:04.20  
      26.10   31.71   36.73   29.66                                
  7 Mohaimani, Arya              Illinois Tech-IL     2:06.28    2:11.94  
      27.74   33.30   39.15   31.75                                
  8 Sommerfeld, Dan           20 Illinois Tech-IL     2:16.85    2:19.47  
      30.24   37.08   39.80   32.35                                
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Whitney             UIC-IL                    NT     257.35  
  2 Schmidt, Becky               UOFC-IL                   NT     252.60  
  3 Carling, Kristi              UIC-IL                    NT     241.50  
  4 Miller, Grace                UIC-IL                    NT     208.60  
  5 Gross, Sofia                 UOFC-IL                   NT     161.00  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greco, Mike               21 UIC-IL                    NT     312.55  
  2 Howard, Connor               UIC-IL                    NT     282.30  
  3 Staab, Matt                  UOFC-IL                   NT     258.45  
  4 Morales, Bobby               UOFC-IL                   NT     257.75  
  5 Restaino, Tony               UOFC-IL                   NT     242.30  
  6 Ciesielski, Mark             UIC-IL                    NT     240.00  
  7 Steffers, Kevin              UOFC-IL                   NT     215.75  
 -- McNair, Ian                  Illinois Tech-IL          NT         DQ  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Veronica             UIC-IL                    NT    1:00.47  
      28.82   31.65                                                
  2 Lambrecht, Lauren C       20 Butler-IN                 NT    1:00.66  
      28.70   31.96                                                
  3 Jacobsen, Anne               UIC-IL                    NT    1:01.78  
      29.06   32.72                                                
  4 Boebinger, Megan          20 Butler-IN                 NT    1:02.37  
      29.72   32.65                                                
  5 Green, Emma               18 Butler-IN                 NT    1:03.04  
      29.94   33.10                                                
  6 Penkala, Alisa            20 UIC-IL                    NT    1:05.09  
      30.40   34.69                                                
  7 Miller, Elizabeth         18 Butler-IN                 NT    1:05.38  
      31.41   33.97                                                
  8 Loveday, Emily               UIC-IL                    NT    1:09.14  
      32.14   37.00                                                
 -- Rose, Cecilia             18 Butler-IN                 NT   X1:06.01  
      30.22   35.79                                                
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ishimaru, Kei                UIC-IL                    NT      52.81  
  2 McClernon, Zach              UIC-IL                    NT      53.10  
  3 Jacobson, Joshua G           UIC-IL                    NT      55.50  
  4 Bergh, Felipe                Illinois Tech-IL          NT      56.09  
  5 Zuniga, Rodolfo              UIC-IL                    NT      56.19  
  6 Grieve, Tanner               Illinois Tech-IL       57.11      56.72  
  7 Nyholm, Stefan               Illinois Tech-IL       59.37      58.50  
  8 Rosenfeld, Matthew           Illinois Tech-IL     1:00.68      59.31  
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinkus, Monica            20 UIC-IL                    NT      54.40  
  2 Hare, Katherine              UIC-IL                    NT      54.41  
  3 Weichelt, Caitie          20 Butler-IN                 NT      55.81  
  4 Daley, Serena             18 Butler-IN                 NT      57.16  
  5 Gibbons, Abby             19 Butler-IN                 NT      59.03  
  6 Pardue, Sara                 UIC-IL                    NT    1:00.12  
  7 Behrens, Maria               Illinois Tech-IL     1:21.92    1:18.81  
 -- Shoults, Stephanie N      19 Butler-IN                 NT   X1:02.28  
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Errichiello, Vincent M       UIC-IL                    NT      47.00  
      22.67   24.33                                                
  2 Sivak, Brian                 UIC-IL                    NT      47.68  
      22.93   24.75                                                
  3 O'Rourke, Matt               Illinois Tech-IL       50.96      51.76  
      24.51   27.25                                                
  4 Bafia, Billy                 Illinois Tech-IL          NT      52.26  
      24.55   27.71                                                
  5 Maus, Dylan                  Illinois Tech-IL       52.72      52.55  
      25.09   27.46                                                
  6 Williams, Matt               Illinois Tech-IL          NT      58.80  
      27.71   31.09                                                
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Millin, Kelsey               UIC-IL                    NT    1:01.19  
      30.29   30.90                                                
  2 Scotti, Lauren E          20 Butler-IN                 NT    1:02.41  
      30.40   32.01                                                
  3 Voorhees, Danel              UIC-IL                    NT    1:02.47  
      29.68   32.79                                                
  4 Ring, Kaitie E            20 Butler-IN                 NT    1:03.48  
      30.60   32.88                                                
  5 Rose, Cecilia             18 Butler-IN                 NT    1:06.53  
      32.31   34.22                                                
  6 Maze, Abigail                Illinois Tech-IL     1:13.13    1:13.46  
      35.51   37.95                                                
 -- Sauber, Milly             18 Butler-IN                 NT   X1:08.26  
      33.05   35.21                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ostrowski, Sebastian         UIC-IL                    NT      52.72  
      25.91   26.81                                                
  2 Errichiello, Peter           UIC-IL                    NT      54.88  
      27.41   27.47                                                
  3 Mordach, John                UIC-IL                    NT      56.18  
      27.55   28.63                                                
  4 Kuwahara, Ryota              UIC-IL                    NT      56.58  
      26.94   29.64                                                
  5 Rosenfeld, Matthew           Illinois Tech-IL       56.70      58.54  
      28.30   30.24                                                
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waszak, Melanie           20 UIC-IL                    NT    5:06.85  
      28.38   31.12   31.40   31.66   31.38   31.30   30.72   30.67
      30.43   29.79                                                
  2 Gniatczyk, Emily B        21 UIC-IL                    NT    5:15.38  
      29.13   31.50   31.44   31.75   31.98   31.52   32.27   31.61
      32.21   31.97                                                
  3 Gibbons, Sarah            19 Butler-IN                 NT    5:34.38  
      29.26   32.46   33.20   33.64   33.87   34.52   34.50   34.50
      34.64   33.79                                                
  4 Dvorchak, Allie           18 Butler-IN                 NT    5:40.47  
      30.93   34.10   34.68   34.34   34.72   34.93   35.27   34.12
      34.44   32.94                                                
  5 Frantz, Nicole               Illinois Tech-IL     5:52.60    5:43.42  
      30.00   34.11   34.48   35.11   35.33   34.97   35.51   35.18
      34.96   33.77                                                
 -- Rae Lee, Tonda            19 Butler-IN                 NT   X6:07.61  
      31.72   36.98   37.88   37.86   37.73   37.31   38.66   37.15
      36.83   35.49                                                
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grobe, Christian             UIC-IL                    NT    4:47.81  
      25.65   28.26   29.25   29.43   29.51   29.39   29.39   29.45
      28.96   28.52                                                
  2 Almaraz, Ramiro              UIC-IL                    NT    4:50.78  
      25.89   28.29   28.90   29.13   29.32   29.82   30.28   30.18
      29.88   29.09                                                
  3 Amendola, Bryaden            UIC-IL                    NT    4:55.61  
      28.01   30.07   30.24   30.82   29.96   29.86   28.68   29.69
      29.46   28.82                                                
  4 Gomez, Richard               UIC-IL                    NT    4:58.51  
      26.73   29.77   30.37   30.61   30.65   30.62   30.44   30.62
      30.78   27.92                                                
  5 Pruzansky, Yoni              Illinois Tech-IL     5:17.87    4:58.97  
      25.25   28.61   30.15   30.61   30.54   30.72   30.63   30.76
      30.97   30.73                                                
  6 Boldt, Kevin                 Illinois Tech-IL     4:59.12    5:00.91  
      26.51   28.81   29.30   29.96   30.53   31.30   31.29   31.46
      31.35   30.40                                                
  7 Nyholm, Stefan               Illinois Tech-IL          NT    5:25.45  
      28.94   32.21   33.39   33.25   33.79   33.64   32.65   32.96
      33.05   31.57                                                
  8 Dobben, Mike                 Illinois Tech-IL     5:16.73    5:25.97  
      28.43   31.88   33.34   33.26   33.97   33.51   33.70   32.09
      32.98   32.81                                                
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Whitney             UIC-IL                    NT     268.00  
  2 Carling, Kristi              UIC-IL                    NT     251.20  
  3 Schmidt, Becky               UOFC-IL                   NT     249.15  
  4 Miller, Grace                UIC-IL                    NT     207.95  
  5 Gross, Sofia                 UOFC-IL                   NT     163.75  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greco, Mike               21 UIC-IL                    NT     324.15  
  2 Morales, Bobby               UOFC-IL                   NT     271.80  
  3 Staab, Matt                  UOFC-IL                   NT     265.60  
  4 Restaino, Tony               UOFC-IL                   NT     263.10  
  5 Howard, Connor               UIC-IL                    NT     258.30  
  6 McNair, Ian                  Illinois Tech-IL      287.10     248.80  
  7 Ciesielski, Mark             UIC-IL                    NT     239.35  
  8 Steffers, Kevin              UOFC-IL                   NT     218.40  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wagner, Amanda            19 Butler-IN                 NT    1:10.37  
      32.24   38.13                                                
  2 Fidanze, Rosalie M        21 Butler-IN                 NT    1:10.63  
      33.25   37.38                                                
  3 Weichelt, Caitie          20 Butler-IN                 NT    1:12.79  
      34.44   38.35                                                
  4 Dewante, Aimee               Illinois Tech-IL          NT    1:15.92  
      36.00   39.92                                                
 -- Longlade, Andrea             UIC-IL                    NT   X1:07.71  
      32.20   35.51                                                
 -- Penkala, Alisa            20 UIC-IL                    NT   X1:10.82  
      33.68   37.14                                                
 -- Gibson, Veronica             UIC-IL                    NT   X1:11.83  
      33.69   38.14                                                
 -- Kopylova, Xenia              UIC-IL                    NT   X1:12.05  
      33.90   38.15                                                
 -- Soberman, Rachel          19 Butler-IN                 NT   X1:13.97  
      34.54   39.43                                                
 -- Shoults, Stephanie N      19 Butler-IN                 NT   X1:16.12  
      35.86   40.26                                                
 -- Kuhl, Adrianna            18 Butler-IN                 NT   X1:20.14  
      37.83   42.31                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grunden, Eric                Illinois Tech-IL       59.91      59.34  
  2 Bafia, Billy                 Illinois Tech-IL     1:07.75    1:03.90  
  3 Bergh, Felipe                Illinois Tech-IL     1:05.98    1:04.22  
  4 Sommerfeld, Dan           20 Illinois Tech-IL     1:10.76    1:09.44  
 -- Grobe, Christian             UIC-IL                    NT     X59.03  
 -- Demuth, Bentley           20 UIC-IL                    NT   X1:02.93  
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Butler University-IN  'A'                              NT    1:44.60  
     1) Scotti, Lauren E 20             2) Lambrecht, Lauren C 20         
     3) Wagner, Amanda 19               4) Ring, Kaitie E 20              
       25.74    25.69    27.07    26.10                                    
  2 Butler University-IN  'B'                              NT    1:48.23  
     1) Gibbons, Abby 19                2) Wright, Maggie 18              
     3) Soberman, Rachel 19             4) Dvorchak, Allie 18             
       26.63    27.26    27.36    26.98                                    
  3 Illinois Tech-IL  'A'                             1:55.10    1:55.24  
     1) Maze, Abigail                   2) Behrens, Maria                 
     3) Frantz, Nicole                  4) Dewante, Aimee                 
       27.94    31.68    27.82    27.80                                    
 -- University of Illinois- Chicag-IL  'A'                 NT   X1:40.47  
     1) O'Neil, Devon                   2) Waszak, Melanie 20             
     3) Voorhees, Danel                 4) Pak, GiSun                     
       25.18    24.33    25.13    25.83                                    
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Illinois Tech-IL  'A'                             1:34.86    1:33.53  
     1) Bodzay, Michael                 2) Grieve, Tanner                 
     3) Boldt, Kevin                    4) O'Rourke, Matt                 
       23.34    23.23    23.59    23.37                                    
 -- University of Illinois- Chicag-IL  'A'                 NT   X1:27.36  
     1) Sivak, Brian                    2) Mayfield, Sean                 
     3) Ostrowski, Sebastian            4) Almaraz, Ramiro                
       21.47    22.12    21.67    22.10                                    
 -- University of Illinois- Chicag-IL  'B'                 NT   X1:29.85  
     1) Errichiello, Vincent M          2) Amendola, Bryaden              
     3) Ozog, Conor                     4) Zuniga, Rodolfo                
       21.65    22.68    22.49    23.03